Алфьоров каже, що коли Росія наполягає на перемовинах і перемир’ї, то вона озброюється / колаж УНІАН, фото УНІАН, УП

Історик та офіцер 3-ї окремої штурмової бригади Олександр Алфьоров заявив, що для нього розпад Російської Федерації буде перемогою.

"Я про це сказав у перші дні повномасштабного вторгнення у себе на ютубі. Тому що тепер росіяни йдуть з гаслами "дєди воєвалі", завтра буде повна капітуляція Росії, а післязавтра - через 5-6 років - підросте покоління дітей знищених тут окупантів, які знову підуть на нас із гаслами "отци воєвалі"", - сказав він в інтерв'ю "Укрінформу".

За його словами, треба усвідомити, що якщо ця війна навіть завтра закінчиться перемогою України і виходом на кордон, вона буде продовжена через певний час.

Відео дня

"Тому що, коли Росія наполягає на перемовинах і перемир’ї, ми маємо знати, що вона озброюється. Виключно розпад Російської Федерації, виключно внутрішня громадянська війна змусить їх підписати будь-які документи з нами, що було не один раз в історії. Коли їм погано, вони не здатні проявляти свою агресію ззовні, бо треба втихомирювати Чечню чи ще щось", - вважає він.

Алфьоров не знає напевне, від чого почне розпадатися Російська Федерація.

"Нам невідомо, але ми знаємо точно, що вона розпадається вже протягом останніх 100 років, починаючи від російської революції і продовжуючи розпадом СРСР. Розпад Російської Федерації - це справа дуже короткого періоду часу", - додав історик.

Що буде після смерті Путіна - думка історика

Сергій Плохій, доктор історичних наук, професор і директор Українського наукового інституту Гарвардського університету вважає, що після смерті Володимира Путіна ізольована Росія буде мати дуже складний період часу, де дезінтеграція може стати частиною цієї історії.

Вас також можуть зацікавити новини: