Безугла висловилася про перспективи України / скріншот

В України "колосальні шанси перестати існувати". Таку заяву зробила народна депутатка Марʼяна Безугла

"В нас колосальні шанси перестати існувати. Окремий добробут окремої людини може бути. Соціалку можна отримувати через смартфон російський. Можна працювати лікарем в російській лікарні. Яка буде російською. Тут питання не особистого комфорту конкретної людини. Тут питання існування нашої держави", – сказала вона в інтервʼю Наталії Мосейчук. 

На запитання про те, як не розпастися, коли політично всі пересварені, Безугла зазначила, що тут немає простої відповіді. 

"Я питала, чим це пахне. Чи ви відчуваєте запах? Так. Зараз, ми все ще з цього дня ховраха не вибралися. Є певні предпосилки, що можливо цей раз буде інший. Але нічого не можна сказати напевне. Ми все ще можемо повністю розвалитися", – додала вона. 

Зазначається, що російський диктатор Володимир Путін діє комбінованими методами. Тобто, в Україні є не лише внутрішня дестабілізація – дрів у вогнище підкидають росіяни. Питання про те, чи не розуміють цього політики і політтехнологи – це "питання просто в повітря", вважає нардепка.

"Вони є наслідком того, як вони виросли, як вони будували свої стосунки. Як вони здобували навики, як вони бачать світ. Вони бачать світ от так. Ось такий у нас політикум. Ось настільки він зрілий. Вони тільки компонент того, що являє собою держава. Ми говорили про збройні сили, ми говорили про зрілість політикуму. Ми можемо згадати про якість наших управлінців за напрямком економіки. Або наскільки люди в тій чи іншій мірі хочуть воювати", – резюмувала вона. 

Інші заяви Марʼяни Безуглої 

Наприкінці травня нардепка Марʼяна Безугла виклала в мережі допис про "генеральські касти", якому звинуватила українських генералів у "знищенні наших шансів на зміни та перемогу". 

За її словами, цей допис вона написала після всіх ротацій у керівництві. Вона також зазначила, що здійснювала поїздки на фронт – зокрема відвідала Купʼянський напрямок, Часів Яр, Очеретине та інші ділянки.

Вас також можуть зацікавити новини: