Зараз російських штурмів біля Покровська стало набагато менше / фото wikimedia.org

На Покровському напрямку російські загарбники зменшили інтенсивність наступів, але штурмові дії не припиняються. Про це розповів командир ударної безпілотної роти 68-ї окремої єгерської бригади "Шершні Довбуша" В'ячеслав.

За його словами, ворог тривалий час не міг взяти позиції українських захисників "напряму в лоб", намагаючись обходити Покровськ з заходу, щоб взяти місто в котел.

"Там трохи стабілізували ситуацію. Наша бригада працює перед самим містом на півдні. Наразі противник зменшив інтенсивність, але не скажу, що штурмові дії ворога зовсім припинилися", - заявив він в етері телеканалу "Еспресо".

Відео дня

Захисник стверджує, що раніше на позиції Сил оборони наступало по 20 ворожих піхотинців кожну годину-дві, штурмували на різних напрямках, по різних позиціях. Натомість зараз штурмів стало набагато менше.

"Ми навіть відновили деякі позиції, рухаємося вперед, відтискаючи противника назад", - додав В'ячеслав. 

Війна в Україні - ситуація на фронті

Військові ЗСУ відкинули російських окупантів біля Малинівки. Про це повідомляли аналітики проєкту DeepState. При додали, що окупанти захопили відразу два населені пункти - Дачне та Зеленівку.

Вони також стверджували, що росіяни просунулися біля Костянтинополя, Новосілки, Кліщіївки, Баранівки, в Новоочеретуватому, Андріївці та Піщаному.

Вас також можуть зацікавити новини: