Швидше за все, удар у Криму прийшовся по російських складах з боєприпасами.
Рішення про удари по тимчасово окупованому Криму Сили оборони України ухвалили давно.
Про це заявив Геннадій Хазан, президент Української авіаційної асоціації пілотів, в етері на Radio NV.
"Трохи розчистили Крим від систем ППО. І на сьогодні ми бачимо, як звідкілясь щось прилетіло. Головне, що є результат. Що всі люди, які там мешкають на тимчасово окупованій території – побачили великий дим. А це означає влучили у склади, вони горять. І найголовніше не те, що там горить. А те, що вони всі бачать. Адже дуже складно, розмовляючи з росіянами, пояснити їм, чим війна відрізняється від СВО. Зараз війна прийшла до невіруючих додому і вони це спостерігають", – сказав Хазан.
В ніч на 16 травня в Криму пролунала серія вибуху. Місцеві пабліки писали, що ціллю атаки стали важливі військові об'єкти російських окупантів. Зокрема вибухи лунали в Севастополі та Перевальному.
Тим часом авіаційний експерт Анатолій Храпчинський відзначив, що результатом українських ударів по аеродромах РФ стало те, що ворог перемістив більшість своєї стратегічної авіації за 4000 км.
Раніше в ВМС України розповіли, що РФ стягує системи ППО з інших напрямків, щоб використати їх для прикриття окупованого Криму.