Чи втримають українські захисники фронт без допомоги США: оцінка експерта

За словами експерта, фронт в Україні не розвалиться моментально.

Без військової допомоги від США українські військові навряд чи довго протримаються, але фронт не обвалиться одразу. Таку думку висловив військовий експерт Іван Ступак для "РБК-Україна". 

"Звісно, що без американської допомоги нам довго-довго не протриматися, але з іншої сторони, я далекий від думки від того, що фронт може розвалитися отак моментально, просто раз і все", - зауважив він.

За його словами, якщо США припинять надавати допомогу Україні, то ЗСУ матимуть проблеми зі снарядами, запчастинами, розвідданими та іншими аспектами. 

"Буде важко і складно, але подивіться на 2024, коли чотири місяці поспіль у нас не було допомоги від США. Так, ми втратили частину територій, але ж то не була легка прогулянка для росіян. Була дійсна кривава баня для РФ і всі досягнення давалися шаленою вартістю", - підкреслив Ступак.

Експерт зазначив, що слова про те, що Україна без допомоги США протримається шість місяців, є лише приблизною оцінкою, адже як це буде насправді, ніхто не може сказати.

Ситуація на фронті - останні новини

Раніше експерт Владислав Селезньов назвав найгарячіші точки на фронті. За його словами, ситуація на фронті надзвичайно складна, особливо в районі міст Торецьк і Часів Яр Донецької області.

"Ворог знову атакує на багатьох ділянках фронту. Є кілька медійно підсвічених ділянок, як-от район Покровська, залишки Курахівського плацдарму... Але й на інших ділянках фронту ситуація залишається вкрай складною. Район Торецька, район Часового Яру, особливо південний мікрорайон... Ситуація надзвичайно складна" - наголосив він.

Водночас у ЗСУ заявили про позитивну динаміку на Покровському напрямку. Там наголосили, що противник тривалий час не міг взяти позиції українських захисників "напряму в лоб", намагаючись обходити Покровськ з заходу, аби взяти місто в котел.

Вас також можуть зацікавити новини: