РФ стягує сили під Харків / фото ua.depositphotos.com

Армія РФ підтягує резерви на Харківський напрямок, намагаючись максимально мінімізувати відступ своїх військ, військовослужбовець і голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в ефірі Еспресо.

"Донедавна окупаційна армія РФ на Харківському напрямку проводила наступальні дії, які були зупинені. Окупантів почали витісняти і в районі Липці, і у Вовчанську. Наразі відомо, що ворог підтягує на цей напрямок резерви, тобто намагається максимально задіяти ті ресурси, які має, щоб мінімізувати відступ російських військ. Є в них якісь спроби заривання в землю, але на даному етапі це фрагментарні моменти", - зазначив він.

За його словами, ситуація складається так, що росіянам доведеться або "витягувати" з РФ війська, які ще там є, або починати нову хвилю мобілізації, інакше їхній наступ "видихнеться".

Відео дня

"Зараз спостерігаємо цікаву річ, якщо тиждень-два тому по знищених ворогах, як звітував Генштаб ЗСУ, було не менше 1100-1300, то тепер тенденція до застосування противником живої сили, яку ми знищуємо, приблизно 900-950", - акцентував Тимочко.

Війна в Україні - ситуація на фронті 13 червня

За даними Генштабу ЗСУ, найбільша кількість бойових зіткнень від початку доби відбулася на Курахівському напрямку. Ворог наростив зусилля і намагається прорвати нашу оборону в районах Красногорівки, Георгіївки та Парасковіївки.

Напружена ситуація і на Краматорському напрямку. Там від початку доби відбулося п'ять бойових зіткнень. Три атаки російських окупантів успішно відбито в районі Андріївки. Два бойові зіткнення тривають поблизу Іванівського.

На Харківському напрямку ворог двічі марно атакував позиції підрозділів Сил оборони в районах Глибокого та Тихого.

Вас також можуть зацікавити новини: