Як зазначив Черник, треба мислити мілітаристськими категоріями / скріншот

Полковник запасу, військовий експерт Петро Черник прокоментував нещодавню заяву головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського про те, що в українському війську треба змінювати армійську психологію, передає 24 канал.

Як зазначив Черник, треба мислити мілітаристськими категоріями, і у зв'язку з тим, що ЗСУ насичені величезною кількістю колишніх цивільних людей, необхідно піднімати рівень професіоналізації та готовності до бою.

"Дуже добре, що нарешті ухвалено правильний мобілізаційний закон, який прописав підготовку всіх дорослих чоловіків віком від 18 років. Ефект зміни ж самого поля бою залежить тільки від майстерного застосування зброї та її наявності", - зазначив полковник запасу ЗСУ.

Відео дня

На думку Черника, головною зброєю для України зараз буде авіація і далекобійні ракети в достатній кількості, і важливо знищувати логістику ворога.

"Далекобійні безпілотники, які наносять іміджеві удари, наприклад, знищення Су-57, РЛС "Воронеж-М", пускових установок С-300 і С-400 - це дуже добре. Але насправді насамперед треба винищувати залізницю. І по-справжньому треба душити Росію в частині санкцій", - додав експерт.

Що заявив Сирський

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що на фронті необхідно домогтися переваги над противником, зменшити втрати, а головне - змінити оборонну й наступальну психологію.

За його словами, він кілька днів поспіль працював у військових частинах, які ведуть оборону на найгарячіших точках Східного фронту.

Сирський розповів, що на Харківському напрямку ворог веде безуспішні дії, намагаючись просунутися вперед у глибину наших бойових порядків і створити так званий "пояс безпеки". А у Вовчанську противник загруз, незважаючи на залучені сили і засоби, які постійно поповнює за рахунок підрозділів з інших напрямків.

Вас також можуть зацікавити новини: