Військовий розповів про ситуацію на Харківщині / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Ситуація на Харківщині повною мірою стабілізована, Сили оборони проводять заходи з вибиття противника із займаних позицій. Про це розповів в ефірі "Еспресо" командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес" 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка Юрій Федоренко.

"Може скластись ілюзорне враження, що коли ми говоримо про стабілізацію ситуації, то не варто допомагати угрупованню військ Сил оборони, яке діє на Харківщині. Люди мають розуміти, що під час вибиття противника видатки на цю роботу в боєприпасах та БПЛА зростають. Оскільки для того, щоб вибити противника з нашої території, ми маємо проводити інтенсивні дії", - пояснив Федоренко

Військовослужбовець зауважив, що ворог постійно проводить відновлення своїх підрозділів на Харківщині.

Відео дня

"Внаслідок спільної роботи ми можемо подолати ворога. Оскільки, попри суцільні втрати в живій силі та техніці, противник має можливості їх відновлювати. Втім, всьому свій час. Я вірю в успіх й те, що нам вдасться вибити противника з Харківської області", - додав він.

Харківська область - ситуація на фронті

Як зазначали у 3 ОШБр, російські війська на Харківському напрямку безперебійно "лізуть" у спробах прорватися через оборону українських захисників.

Як пояснив командир 1-го штурмового батальйону 3-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України Володимир Фокін, у області росіяни зараз намагаються, попри все, вийти до населених пунктів Чернещина та Першотравневе. За його словами, у разі успіху окупанти покращать своє технічне становище з подальшим просуванням в бік населеного пункту Борова та будуть намагатися закріпитися по лівому березі річки Оскіл. 

Вас також можуть зацікавити новини: