Володимир Фокін розповів, яким може бути попереднє завдання супротивника на Харківщині / колаж УНІАН зі скріншотів

Триває повномасштабна війна в Україні проти росіян, і в Харківській області росіяни зараз намагаються, попри все, вийти до населених пунктів Чернещина та Першотравневе.

Командир 1-го штурмового батальйону 3-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України Володимир Фокін (позивний "Фока") під час інтерв'ю Radio NV сказав, що це у супротивника "попереднє задання".

"А далі, я впевнений на 100%, якщо вони виходять на Чернещину, якщо вони виходять на Першотравневе, вони покращують своє технічне становище з подальшим просуванням в бік населеного пункту Борова та будуть намагатися закріпитися по лівому березі річки Оскіл. Тоді це вже буде у них оперативний успіх", - поділився воїн.

Відео дня

Важливі новини України про війну - сьогодні це варто прочитати

Росіяни у травні почали активно рухатися вперед у прикордонній частині Харківської області й захопити кілька населених пунктів. Згодом українські воїни змогли зупинити просування ворогів.

20 червня український воїн з позивним "Байкал" сказав, що наші бійці намагаються контратакувати та рухатися вперед до кордону з РФ. За його словами, на Харківщині для супротивників однією з пріоритетних цілей є село Липці.

Вас також можуть зацікавити новини: