США нададуть Україні перехоплювачі для ППО і артилерію з боєприпасами, - Остін

США нададуть Україні перехоплювачі для протиповітряної оборони, бронетехніку і артилерію з боєприпасами.

Як передає кореспондент УНІАН, про це міністр оборони США Ллойд Остін заявив на початку засідання Контактної групи з питань оборони України ("Рамштайн-23"), яке відбувається у Брюсселі у штаб-квартирі НАТО.

Міністр оборони США відзначив, що вже майже два місяці пройшло з того часу, як президент Джо Байден поставив підпис під законом про додаткову допомогу для України обсягом 60,8 млрд доларів.

Відео дня

Зокрема, Сполучені Штати продовжують доставляти терміново необхідну безпекову допомогу завдяки повноваженням президента, які дозволяють вилучати озброєння із запасів і складів Міністерства оборони США.

За його словами, після набуття чинності новим законом про додаткову допомогу, США вже доставили в Україну десятки тисяч артилерійських снарядів, тисячі протитанкових мін, сотні керованих реактивних снарядів GMLRS, протитанкове озброєння і більше засобів протиповітряної оборони, аби допомогти Україні витіснити російські сили біля Харкова.

"Президент Байден також оголосив новий пакет допомоги і ми надамо Україні більше перехоплювачів для протиповітряної оборони, бронетехніки, протитанкового озброєння та артилерійських систем і боєприпасів", - наголосив Остін.

Також він сказав, що пишається тим, що ця Контактна група зобов'язалися виділити понад 98 млрд доларів на безпекову допомогу Україні з лютого 2022 року.

Допомога США для України - останні новини

Як повідомляв УНІАН, президент США Джо Байден у Парижі 7 червня оголосив про новий пакет військової допомоги Україні на 225 мільйонів доларів. Зокрема, до цього пакета увійшли боєприпаси для реактивних артилерійських систем HIMARS; мінометні системи та артилерійські снаряди; ракети для систем протиповітряної оборони HAWK; зенітні ракети Stinger; протитанкові системи Javelin і AT-4; та інша допомога.

Вас також можуть зацікавити новини: