этот материал доступен на русском

Манафорт за 5 років роботи в Україні офіційно заробив 14 мільйонів доларів

22:04, 03 серпня 2018
Світ
1035 0
Пол Манафорт / REUTERS

Утім, в процесі судового слухання стало відомо, що сам Манафорт прозвітував лише про 14 мільйонів доходів з 2010 по 2014 рік, передає Голос Америки.

Коли Манафорт працював в Україні, він оприлюднив дохід у $504 тис. в 2010 році, $3,1 – в 2011, $5,4 – в 2012, $1,9 – в 2013 та близько $3 млн – в 2014.

Однак, за словами його бухгалтера Філіпа Айліффа, Манафорт приховував закордонні рахунки. За словами Айліффа, у 2011 році він питав Манафорта, чи зацікавлений той в будь-яких іноземних рахунках. Манафорт тоді відповів негативно.

Читайте такожНа суді у справі Манафорта показали його куртку зі страусиної шкіри за $15 тисяч

За словами Айліффа, деякі іноземні компанії, у контролі над якими звинувачується Манафорт, були клієнтами бухгалтерської фірми Айліффа, але про зв'язки цих компаній з Манафортом йому нібито не було відомо.

Нагадаємо, що згідно з документами, оприлюдненими напередодні судового засідання, Пол Манафорт заробив в Україні 60 мільйонів доларів, надаючи послуги політтехнолога. Прокуратура планує довести, що Манафорт не сплатив податки зі значної частини свого прибутку в Україні.

За кілька днів судового засідання між юристами Манафорта і командою прокурора Мюллера розгорілася суперечка щодо доцільності долучення до матеріалів справи 474 сторінок, які детально ілюструють роботу Манафорта та його колег в Україні. Юристи Манафорта стверджують, що це – "нерелевантні, зайві докази, які будуть упереджувати присяжних та на вивчення яких піде багато часу".

Прокуратура, у свою чергу, зазначає, що матеріали, оприлюднені наприкінці минулого тижня, "демонструють обсяг роботи, яку виконував Манафорт".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter