Американський генерал: Росія становить найбільш серйозну військову небезпеку

08:51, 13 серпня 2015
Світ
1220 0

Росія являє собою найбільш серйозну військову небезпеку для Сполучених Штатів, заявив начальник штабу американських сухопутних сил генерал Рей Одієрно на прес-брифінгу.

REUTERS

За словами генерала, Росія представляє найбільшу небезпеку з усіх потенційних противників США. Він назвав кілька причин, серед яких – заяви Москви про невдоволення тим, як склалася ситуація після «холодної війни» і порівняно високий рівень проведення російських операцій в Україні, передає Крим.Реалії.

Читайте такожЄвропейські аналітики: Росія і НАТО готуються до можливого протистояння

При цьому одного з найбільш високопоставлених американських військових «серйозно» турбує перспектива того, що Москва піддасться спокусі і порушить суверенітет країн Балтії, не усвідомлюючи того, що такі акції змусять НАТО виступити на захист своїх союзників по оборонного союзу.

«Росія постійно оцінює реакцію НАТО на свої дії, – сказав генерал Одієрно. – Мене турбує можливість прорахунку з її боку. Вона може припустити, що НАТО не настільки турбує її поведінка, і вона зробить помилку, прорахується».

Рей Одієрно заявив про необхідність для Сполучених Штатів бути готовими до оперативного збільшення своєї військової присутності в регіоні у разі виникнення кризової ситуації.

В останні місяці кілька американських високопоставлених генералів назвали Росію в якості головної загрози безпеки США.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter