Неділя,
26 лютого 2017

Наші спільноти

У Пекіні побудують найбільший аеропорт у світі

Автором проекту авіагавані виступила британський архітектор та дизайнер Заха Хадід. Новий аеропорт розташується в районі Дасин, і в перспективі його пропускна здатність досягне 100 млн пасажирів на рік.

www.rabstol.net
Пропускна здатність аеропорту досягне 100 млн пасажирів на рік / rabstol.net

Згідно з проектом, комплекс буде зводитися в кілька етапів. Так, в експлуатацію аеропорт буде введений в 2019 році - до цього часу будуть готові 4 злітно-посадочні смуги і декілька терміналів. Передбачається, що до того моменту щорічний пасажиропотік становитиме 45 млн пасажирів.

Складено рейтинг найбільш зручних для сну аеропортів світу

До 2025 року аеропортом зможуть скористатися вже 72 млн пасажирів. До закінчення будівництва аеровокзалу у 2040 році будуть здані в експлуатацію ще дві злітно-посадочні смуги. Пропускна здатність аеропорту досягне 100 млн пасажирів на рік і більше 4 млн тонн вантажів.

За даними ЗМІ, за формою будівля нагадуватиме фенікса - архітектори хочуть пов'язати будівлі нового аеровокзалу з вже існуючим аеропорту Шоуду, форма якого нагадує про інше міфічну тварину, китайською дракона.

В даний час найбільш завантаженим аеропортом у світі вважається міжнародний аеропорт Хартсфілд-Джексон в Атланті (США). Його пропускна здатність становить 95 млн пасажирів на рік.

Заха Хадід - представниця деконструктивізму. Серед її робіт - Національний музей мистецтв XXI століття в Римі, Центр водних видів спорту в Лондоні, Центральна будівля заводу BMW в Лейпцігу. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку