Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Transparency International: Високі пости в Чечні займають родичі Кадирова

Борці з корупцією з російського відділення Transparency International запідозрили наявність конфлікту інтересів у глави Чечні Рамзана Кадирова, у зв'язку з чим направили в Генеральну прокуратуру РФ листа.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться в повідомленні на їхній сторінці в Фейсбук.

"З відкритих джерел відомо, що родичі глави Чечні Рамзана Кадирова займають різні посади в республіці. Так, племінник Кадирова очолює його адміністрацію, а двоюрідний брат — уряд Чечні, сестри глави республіки, чоловіки і діти також зайняті в управлінні республікою. По всій видимості, Рамзан Кадиров не повідомляв адміністрацію Президента РФ про наявність у нього конфлікту інтересів і не вживав заходів щодо його запобігання", - йдеться в повідомленні.

Кадиров не хоче більше керувати Чечнею

Тому Transparency International написало листа в прокуратуру РФ з проханням провести перевірку дотримання заборон і обмежень, встановлених для особи, що заміщує посаду глави Чеченської республіки, голови адміністрації Чеченської республіки, заступника голови управління справами глави Чеченської республіки, у частині дотримання законодавства про протидію корупції, а саме конфлікту інтересів.

"Обов'язково повідомимо, як тільки отримаємо відповідь", - зазначили в організації.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку