Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Британські вчені виступили проти виходу країни з ЄС

Провідні британські вчені опублікували відкритий лист, в якому можливий вихід з Євросоюзу названий «катастрофою» для наукової сфери країни. Заяву підписали 150 вчених.

REUTERS
REUTERS

Серед авторів послання — всесвітньо відомий фізик-теоретик Стівен Хокінг, три нобелівських лауреата та інші авторитетні представники науки. Всі вчені є членами Лондонського королівського товариства, передає Росбалт.

У Великобританії голова торгової палати пішов з посади через підтримку виходу з ЄС

«В даний час багато хто з наших кращих дослідників приїжджають з континентальної Європи. В їх числі — і молоді вчені, які отримали гранти від ЄС і вирішили перебратися на Британські острови. Якщо Сполучене Королівство покине ЄС, і більше не буде свободи пересування вчених між Великобританією та Європою, це стане катастрофою для нашої науки і університетів», — вважають автори листа.

Раніше повідомлялося, що число прихильників і супротивників виходу Великобританії з ЄС майже зрівнялося, про що свідчить нове соціологічне опитування компанії YouGov, проведене для газети Times. За так званий Brexit — вихід Британії з ЄС висловилися 38% опитаних, проти — 37%.

Референдум про вихід Великобританії з Євросоюзу призначено на 23 червня.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку