Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

У світі зафіксували рекордний за чверть століття рівень насильства і тероризму

Число жертв збройних конфліктів минулоо року було рекордним за останні 25 років. При цьому кількість біженців досягла максимуму з часів Другої світової війни.

REUTERS
REUTERS

Різке зростання насильства в світі відбувається в першу чергу через конфлікти на Близькому Сході. Про це свідчать дані Глобального індексу миролюбності (Global Peace Index), передає Російська служба ВВС.

Синхронні атаки ІДІЛ: Десятки підлітків готові застосувати хімічну зброю і вибухівку в ряді країн

За результатами дослідження, найбільш небезпечною для життя країною визнана Сирія, за нею ідуть Південний Судан, Ірак, Афганістан і Сомалі.

Згідно з даними Global Peace Index, число терористичних нападів минулого року також стало рекордним за весь час спостережень, більша частина атак сталася в п'яти країнах: в Сирії, Іраку, Нігерії, Афганістані та Пакистані.

Поки що мирним регіоном на планеті залишається Європа. При цьому фахівці зазначають, що за останні п'ять років кількість терористичних атак у європейських країнах різко зросла.

Зазначимо, що при складанні рейтингу враховуються 23 фактори, серед яких внутрішні - наприклад, рівень насильства і злочинності в країні, так і зовнішні - в тому числі відносини з сусідніми країнами і рівень військових витрат.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку