США ввели персональні санкції проти лідера КНДР і його чиновників

20:16, 06 липня 2016
334 0

США ввели персональні санкції проти північнокорейського лідера Кім Чен Ина і десяти високопоставлених чиновників з його оточення - "за обурливі порушення прав людини".

REUTERS

У "чорний список" міністерства фінансів США включені також п'ять юридичних осіб, передає Бі-бі-сі. "Під владою Кім Чен Ина мільйони жителів Північної Кореї продовжують відчувати нестерпну жорстокість і тяжкі поневіряння, їх піддають позасудовим стратам, примусовій праці і тортурам", - йдеться в заяві заступника мінфіну США з фінансової розвідки та питань протидії тероризму Адама Шубіна.

Читайте такожУ КНДР назвали успішними проведені ракетні випробування

Кім Чен Ин, оголошений у КНДР після смерті батька Кім Чен Іра в грудні 2011 року "великим спадкоємцем", вперше потрапляє під дію персональних санкцій. За словами американських дипломатів, внесення його в американський "чорний список" може привести в лють владу Північної Кореї, де вождь вважається непогрішним.

Поряд з Кім Чен Ином, під санкції США потрапили керівники міністерства народної безпеки та виправної служби мін'юсту Північної Кореї, у віданні яких знаходяться табори примусової праці, а також глави відомств, які відповідають за державну пропаганду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter