Ізраїльські правозахисники звинуватили Facebook у підтримці "інтифади ножів"

19:52, 11 липня 2016
663 0

Ізраїльська правозахисна група Shurat Hadin подала до соцмережі Facebook позов на суму в 1 млрд доларів від імені родичів жертв нападів палестинців.

REUTERS

Як стверджується в позові, поданому до американського суду, керівництво соцмережі "свідомо надавало матеріальну підтримку і ресурси ХАМАС, полегшуючи можливості цього терористичного угруповання з рекрутування нових членів, планування та реалізації атак і наведення страху на її ворогів", передає Російська служба Бі-бі-сі.

Правозахисники відзначають, що заклики палестинців у соціальних мережах викликали хвилю нападів у жовтні минулого року, в результаті яких загинули 35 ізраїльтян.

Читайте такожІзраїль зніс будинки двох загиблих у ході "інтифади ножів" палестинців (фото)

Позивачі стверджують, що Facebook порушує антитерористичне законодавство США, яке забороняє американським компаніям надавати будь-яку матеріальну підтримку і послуги угрупованням, визнаним терористичними.

Всі жертви атак, перераховані в позові, мали громадянство США.

Представники ХАМАС назвали позов ізраїльської сторони спробою шантажу Facebook.

За словами представника угрупування Самі Абу Зухрі, деякі ізраїльські політики та військовослужбовці "висловлювали гордість з приводу вбивства палестинців" у Facebook та інших соціальних мережах.

Представники Facebook не прокоментували поданий до компанії позов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter