Кількість мігрантів на кордонах ЄС знизилась на дві третини

17:56, 14 серпня 2017
Світ
149 0

Загальна кількість виявлених біженців за перші сім місяців 2017 року скоротилася на дві третини в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 127 100.

Ілюстрація / REUTERS

Кількість мігрантів, виявлених під час нелегального перетину кордонів країн ЄС, у перші 7 місяців року на дві третини менша, ніж в аналогічний період минулого року.

Про це йдеться у повідомленні Європейського прикордонного агентства Frontex, як пише "Європейська правда".

"Загальна кількість виявлених біженців за перші сім місяців 2017 року скоротилася на дві третини в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 127 100", - йдеться в повідомленні.

Читайте такожНімеччина витратила на біженців минулого року 9,3 мільярдів євро – ЗМІ

За даними Frontex, в липні було зафіксовано 15,4 тис. випадків незаконних перетинів кордону на чотирьох основних міграційних маршрутах в ЄС.

Кількість мігрантів, що прибули в Італію, знизилася більш ніж наполовину порівняно з попереднім місяцем, а Іспанія в той же час переживає найбільший міграційний тиск з 2009 року.

Повідомляється, що в липні число мігрантів, які прибувають в Італію по центральному середземноморському маршруту, знизилося на 57% порівняно з попереднім місяцем — до 10 160, що є найнижчим показником за липень з 2014 року. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter