Трамп вважає фальшивкою вплив Росії за допомогою реклами у Facebook

04:16, 23 вересня 2017
Світ
2 0

Трамп зазначив, що найбільший вплив на американські вибори мали "фейкові медіа".

Дональд Трамп / REUTERS

Президент США Дональд Трамп назвав фальшивкою інформацію про рекламу у Facebook, за допомогою якої Росія нібито намагалася впливати на ситуацію в США. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

"Фальшивки про Росію тривають, тепер йдеться про рекламу у Facebook... А як щодо абсолютно упередженого і нечесного освітлення преси на користь нечесної Гілларі (Клінтон)?" - написав американський президент.

Читайте такожАктор Морган Фрімен закликав Трампа захистити демократію в світі і США від Росії (відео)

Трамп також додав, що найбільший вплив на американські вибори мали "фейкові медіа", які "кричали" за Клінтон. "Крім того, вона була поганим кандидатом", - сказав президент США.

Нагадаємо, засновник і керівник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг у перший день після декретної відпустки виступив із заявою щодо можливого втручання Росії у вибори у США. Цукерберг зазначив, що Facebook не зможе запобігти усім спробам якихось урядів втрутитися у вибори інших країн, але соціальна мережа може ускладнити завдання зловмисникам. Засновник Facebook назвав кроки, які зробить соцмережа для того, щоб забезпечити чесність виборів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter