Урсула фон дер Ляєн / фото REUTERS

Європейська комісія рекомендує Європейській Раді надати Україні європейську перспективу і статус кандидата на вступ до Євросоюзу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн сказала на брифінгу у Брюсселі.

"Європейська комісія рекомендує Європейській Раді, по-перше, що Україні надається європейська перспектива, і по-друге, що Україні надається статус кандидата", - наголосила фон дер Ляєн.

Відео дня

Президент Єврокомісії уточнила, що це має бути зроблено з розумінням, що Україна повинна втілити ряд важливих реформ.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі 28 лютого.

Також Україна заповнила і передала Єврокомісії опитувальник, який містить політичні та економічні критерії, за якими оцінюватиметься готовність України отримати статус кандидата на членство, а також оцінку відповідності українського законодавства актам права ЄС.

Рішення Євроради щодо надання Україні статусу кандидата на членство у ЄС очікується 23-24 червня.

Як повідомляв УНІАН, під час візиту до Києва президент Франції Емануель Макрон заявив, що Франція, Німеччина, Румунія та Італія підтримують надання Україні статусу кандидата на членство у Євросоюзі.

Вас також можуть зацікавити новини: