Дівчата дуже схожі / фото Twin Strangers / Youtube

У США Амбра з Північної Кароліни та Дженніфер з Техасу познайомилися через онлайн-платформу Twin Strangers, яка допомагає людям знаходити схожих на них

Точний збіг здивував обох, і Амбра, й Дженніфер, яким в той час було 23 і 33 роки, зустрілися на день у Техасі, щоб зробити макіяж і сфотографуватися разом, пише The Mirror.

"Отже, одного разу я прийшла додому з роботи та прочитала про цей сайт Twin Strangers, я просто ввела свої параметри, і ось вона", — пояснила Дженніфер.

Відео дня

"Я дуже нервувалася, і у мене тремтіли руки, я думала, о Боже, я дійсно збираюся зустрітися з нею", — сказала Амбра перед зустріччю.

Оговтавшись від шоку, Дженніфер організувала для своєї мами зустріч з амброю, щоб подивитися, чи зможе вона відрізнити їх одна від одної. Мама дівчини була шокована схожістю дівчат. "Ти - моя донька, Боже мій, ти так схожа на мою доньку", - сказала здивована мати. 

Мама Дженніфер навіть захотіла вивчити родовід Амбри, щоб упевнитися, що вони не родичі. Коментатори в інтернеті погодилися, що дівчат складно відрізнити.

Собака-"двійник" Іванки Трамп

Раніше в мережі було опубліковано фото собаки, який нагадує доньку екс-президента США. Знімок з твариною зібрав сотні тисяч лайків і тисячі коментарів. Кадр став вірусним, а користувачі побачили у тварині з довгим білим хвостом схожість з Іванкою Трамп.

Вас також можуть зацікавити новини: