Механік пояснив, що ніколи не можна робити, якщо у вас машина на "автоматі" / колаж УНІАН, скріншот

Досвідчений механік Скотті Кілмер поділився 5 речами, які ви ніколи не повинні робити зі своєю машиною з автоматичною коробкою передач. Фахівець з більш ніж 55-річним стажем зазначив, що якщо коробка вийде з ладу, то полагодити її буде коштувати чимало сил і грошей.

В одному зі своїх відео в YouTube Кілмер підкреслив, що іноді ремонт коробки може затягнути до 3-5 тисяч доларів. Щоб не допустити таких витрат, варто дотримуватися кількох правил.

По-перше, Скотті радить власникам машини на автоматичній коробці передач ніколи не їздити по воді. Це пошкодить важливі вентиляційні отвори у вашому автомобілі з автоматичною коробкою передач і призведе до потрапляння води в трансмісію.

Відео дня

"Вода і автоматична коробка передач несумісні. Якщо в трансмісію потрапить вода, іноді вам пощастить, ви промиєте її, і вона запрацює", – пояснив він, зазначивши, що щастить далеко не всім.

Знавець моторів каже, що також важливо, щоб ваша машина ніколи не перемикалася на задній хід під час руху. Якщо ви випадково включите задню передачу, коли їдете по дорозі, це "знищить трансмісію", залишивши вам величезні витрати на ремонт.

Досвідчений механік також попередив усіх власників автомобілів не залишати машину з передачею, якщо вона просто стоїть.

"Якщо залишити її включеною, якщо ви працюєте на холостому ходу протягом тривалого часу, це може призвести до перегріву внутрішньої частини трансмісії. Якщо ви збираєтеся сидіти в машині дуже довго, просто вимкніть передачу або принаймні поставте машину на стоянку. Скотті пояснює, що на "паркувальній" передачі гідротрансформатор не передає велику потужність.

Ще одна порада від механіка була адресована любителям гострих відчуттів. Хоча випалювання шин може виглядати круто і дуже весело, Скотті каже, що це "одна з найгірших речей", яку ви можете зробити з автоматом. Це може зруйнувати всю автоматичну коробку передач.

І останнє, але не менш важливе. Скотті поділився важливою порадою щодо трансмісійної рідини.

"Якщо у вас пізніша модель автомобіля, не слухайте нісенітницю про те, що в нормальних умовах водіння немає необхідності замінювати трансмісійну рідину", – підкреслив він.

За словами досвідченого механіка, цю рідину потрібно регулярно міняти. 

Інші поради Скотті Кілмера

Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль прослужив якомога довше, подбайте про регулярну заміну трьох найважливіших рідин. Як зазначив досвідчений механік, якщо використовувати їх правильно, термін роботи вашої машини збільшиться в рази. 

Йдеться про моторну оливу, трансмісійну оливу та трансмісійну рідину. Наприклад, трансмісійну рідину Кілмер радить міняти кожні 60-65 тисяч кілометрів. 

Вас також можуть зацікавити новини: