Для деяких собак гавкіт - це спосіб розвіяти нудьгу / фото ua.depositphotos.com

Одна й та сама риса собаки може бути перевагою для одних власників і великим недоліком – для інших. Наприклад, гучний голос песика буде в нагоді для сільської місцевості, де собака – перш за все охоронець дому та своєрідна "сигналізація". Однак у квартирі гучний собака – це вже проблема.

Саме тому варто уважно вивчити усі характеристики собачої породи перед тим, як обрати якусь конкретну. Видання Scotsman склало перелік із 10 собачих порід, які відрізняються любовью погавкати якомога гучніше. Ось ці породи:

  1. Коргі. Хоча це правда, що деякі коргі не гавкають, початково ця порода була стоврена, щоб пасти велику рогату худобу та овець. Тож погавкати вони все ж люблять.
  2. Чихуахуа. Велика душа в маленькому собачому тілі. Чихуахуа може гавкати майже безперервно – часто просто з нудьги.
  3. Йоркширський тер'єр. Ще одна маленька порода, яка вміє створювати багато галасу на порожньому місці.
  4. Цвергшнауцер. Їх можна навчити мовчати, але вони інстинктивно гавкають за найменшої нагоди.
  5. Вест-хайленд-уайт-тер’єр. Це порода, яка не просто любить розповідати вам про речі - новий звук, запах або предмет - усе буде терміново передано вам серією гавкоту.
  6. Померанський шпіц. Власники часто дивуються гучності шуму, який може видавати такий маленький собака. Якщо померанський шпіц починає гавкати, він часто не знає, коли час зупинитися.
  7. Бігль. Був виведений для полювання і має інстинкт повідомляти власника про цікаву знахідку. При цьому у біглів є два різних типи гавкоту: один, щоб попередити вас про повсякденні події, і довгий, гучний гавкіт, призначений для більш особливих випадків.
  8. Лабрадор-ретривер. Зазвичай ці собаки поводяться тихо, якщо їм давати достатньо фізичного навантаження. Якщо ж лабрадор увесь день сидить в квартирі, то може погавкати просто заради власної розваги.
  9. Сибірський хаскі. Сповнені енергії, сибірські хаскі гавкають, щоб привернути увагу та дати вам зрозуміти, що вони хочуть пограти. Зберіть разом двох або більше представників цієї породи, і ви можете очікувати виття, а також гавкання, оскільки вони люблять голосно спілкуватися один з одним.
  10. Мальтійська болонка. Це чудовий сторожовий собака, який одразу гавкає, коли чує зловмисника. На жаль, вони часто сприймають найменші звуки як загрозу: простого шелесту опадаючого листя достатньо, щоб спровокувати нічний залп гавкоту. 

Інші цікаві матеріали про домашніх улюбленців

Як писав УНІАН, деякі породи собак мають репутацію "брудних". Інколи це через густу довгу шерсть, до якої легко чіпляється бруд і сміття. Часто причина в тому, що песика так і тягне викупатися в багнюці.

Відео дня

Також ми розповідали про породи собак, які гучно хроплять. Це варто брати до уваги, якщо ви плануєте тримати собаку в квартирі.

Вас також можуть зацікавити новини: