Як зберігати вишню / depositphotos.com

Є щось захоплююче у сезоні вишні. У магазинах та на ринку вони менш поширені, ніж черешні, полуниця чи персики.

Працівники на фермі Stemilt у штаті Вашингтон, поділились із Southernliving як зберегти їх свіжими якомога довше.

Як тільки ви прийдете додому, переберіть вишню, щоб переконатися, що в пакеті немає поганих. Найпростіше це зробити, розклавши її на деко. Викиньте все, що здається занадто м’яким або має коричневі плями.

Відео дня

Після цього може виникнути спокуса промити фрукти, але не піддавайтесь цьому пориву. Після промивання вони стануть м'якими й почнуть псуватись. Також не варто обривати стебла - це подовжить термін зберігання.

Покладіть сухі немиті вишні в миску, а не в поліетиленовий пакет, який може спричинити конденсат. Чим ширша миска, тим краще, тому що вона підтримує циркуляцію повітря та не стискає фрукти, що дозволяє вберегти їх від пошкоджень один одного.

Де зберігати вишню

Найкраще зберігати ці плоди при холодній температурі. Для цього ідеально підійде задня частина холодильника.

На відміну від інших кісточкових фруктів, які можна зберігати при кімнатній температурі, вишня довше зберігається в охолодженому вигляді. Фермери рекомендують поставити миску в найхолоднішу частину вашого холодильника.

Крім того, радять тримати вишні подалі від сильно пахучих продуктів, таких як цибуля або часник. Запахи можуть поглинатися фруктами, що впливає на смак.

Що приготувати з вишні

Сезон вишні вже у самому розпалі. Ці ягоди не лише смачні, а й неабияк корисні для нашого тіла. Дієтологи закликають запастися вишнями цього літа, адже вони містять джерело різноманітних вітамінів.

Вдалим вибором буде приготувати домашні пиріжки з вишнею для всієї родини. Мало хто відмовиться від повітряних здобних виробів із ягідною начинкою. 

Вас також можуть зацікавити новини: