НБУ встановив на 8 липня офіційний курс долара до гривні на рівні 40,54 грн/дол. / фото ua.depositphotos.com

Курс долара в Україні в більшості обмінників фінкомпаній і відділень банків у суботу, 6 липня, перебуватиме в межах коридору: приймання від 40,40 до 40,70 грн/дол. і продаж від 40,80 до 41,10 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв.

Курс євро власники обмінників виставлять у межах: приймання від 43,70 до 44,20 грн/євро і продаж від 44,30 до 44,60 грн/євро, упевнений експерт

"Євровалюта залишиться основним інструментом для спекуляцій на готівковому валютному ринку на цих вихідних", - вважає Козирєв.

Відео дня

За його словами, війна накладає свій відбиток на поведінку власників обмінників у частині курсоутворення:

"І враховуючи, що попит на готівкову валюту з боку громадян зберігається стабільно високим, - знижувати цінники продажу готівкової валюти обмінникам особливого резону немає. Але і грати "на підвищення" у них зараз особливо не вийде, адже початок нового місяця знову відкрив для охочих прикупити валюту можливість зробити це не тільки "живцем" в обмінниках, а й через купівлю доларів і євро на картки. І оскільки картковий курс банків іноді більш привабливий, ніж готівковий, багато українців цим активно користуються, що знижує попит на готівкову валюту в обмінниках".

Курс долара в Україні на 8 липня

Національний банк України встановив на понеділок, 8 липня, офіційний курс долара до гривні на рівні 40,54 грн/дол., таким чином, гривня зміцнилася на 1 копійку.

А офіційний курс НБУ щодо євро на понеділок встановлено на рівні 43,86 грн/євро, тобто гривня знизилася на 8 копійок.

Вас також можуть зацікавити новини: