курс гривні до долара 24 березня зміцнився на 5 копійок - до 38,60 грн/дол. / фото ua.depositphotos.com

Курс долара в Україні у квітні може повернутися до позначки у 39 грн/дол.

Як зазначив дилер департаменту глобальних ринків ОТП Банку Антон Курінний, зараз курс долара стабілізувався і залишається на рівні 38,40 - 38,80 грн/дол., однак, що буде далі - сказати складно, передає 24 канал.

"Попит на валюту впав, тому ми очікуємо тестування рівня 38 гривень, але ці рівні знижують зацікавленість у відкритті 3-місячних валютних депозитів, тому через деякий час це почне тиснути на курс готівкової валюти, і поверне нас назад до рівня 39 гривень", - заявив експерт.

На його думку, затвердження нової програми МВФ стане для України позитивним сигналом:

"Однак поки імпорт сильно перевищує експорт, отже поки це навряд чи вплине на гривню, хіба що короткостроково. Втім, це збільшить наші міжнародні резерви і поверне трохи довіри нашій економіці. Але навряд чи завдяки цьому почнуться активні вливання інвестицій в економіку країни, де йде активна фаза війни".

Курс долара в Україні - скільки коштував долар 24 березня

Нагадаємо, у банківських обмінниках Києва курс гривні до долара 24 березня зміцнився на 5 копійок - до 38,60 грн/дол. Щодо євро курс гривні ослаб на 20 копійок і склав 41,50 грн/євро.

А курс готівкового долара в "ПриватБанку" залишився на рівні попереднього дня - 38,30 грн за долар. Курс євро до гривні подорожчав на 40 копійок - до 41,30 грн/євро.