НБУ встановив на 5 березня офіційний курс долара до гривні на рівні 38,31 грн/дол. / фото REUTERS

Курс долара в Україні до 8 березня в більшості кас банків долар цього тижня перебуватиме в межах коридору купівлі та продажу від 37,75 до 38,80 грн/дол., а в обмінниках фінкомпаній - у межах від 37,90 до 38,75 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв.

Щодо євро, то в банках котирування євровалюти під час купівлі-продажу будуть у межах коридору від 40,80 до 42,40 грн/євро, а в обмінниках фінкомпаній цей коридор буде в межах від 40,90 до 42,20 грн/євро, упевнений експерт.

"Загалом, ситуація на валютному ринку всі дні тижня буде досить напруженою з періодичними спекулятивними спробами похитати курс, але при цьому повністю контрольованою Нацбанком", - вважає Козирєв.

За його прогнозом, "гра" за євро буде головним спекулятивним інструментом заробітку для фінансистів практично весь цей тиждень.

Також Козирєв зазначив, що багато обмінників продовжать працювати зі спредом у межах 20-30 копійок за доларом і 20-35 копійок за євро. Але періодично будуть його розширювати в період з 5 по 7 березня

"Перевищення попиту на валюту над пропозицією буде візитною карткою українських торгів практично в усі дні тижня. Що періодично стимулюватиме виходи НБУ з інтервенціями з продажу долара і підтримки гривні. За моїми прогнозами, за 4-8 березня Нацбанк витратить на це близько $380 млн - $730 млн", - зазначив аналітик.

Курс долара в Україні на 5 березня

Нагадаємо, НБУ встановив на 5 березня офіційний курс долара до гривні на рівні 38,31 грн/дол., таким чином, гривня ослабла на 15 копійок.

А офіційний курс НБУ щодо євро на вівторок встановлений на рівні 41,54 грн/євро, тобто гривня ослабла відразу на 28 копійок.

Вас також можуть зацікавити новини: