этот материал доступен на русском

Шмигаль відкликав проект постанови про призначення Уруського віце-прем'єром

15:07, 13 липня 2020
Різне
171 0
Ілюстрація REUTERS

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль відкликав проект постанови про призначення Олега Уруського на посаду віце-прем'єр-міністра — міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

Інформація про це з'явилася на сайті Ради.

Питання про призначення Уруського знято з розгляду.

Довідка УНІАН. Олег Уруський - доктор технічних наук, професор, лауреат державної премії в галузі науки та техніки. Академік Міжнародної академії аеронавтики.

Народився в місті Чортків Тернопільської області 13 квітня 1963 року. У 1985 році закінчив Київське вище військове авіаційно-інженерне училище. У 1993-1996 роках працював начальником управління у Національному космічному агентстві України. У 1996-2000 роках керував управлінням в апараті РНБО.

У 2000-2003-му обіймав посаду першого заступника голови Державної комісії з питань оборонно-промислового комплексу України. У 2005-2006 роках Уруський був першим заступником міністра промислової політики Володимира Шандри.

У 2015 році очолював Державне космічне агентство України. У квітні 2020 року Уруський став директором інжинірингової компанії Прогрестех-Україна, яка надає інженерні послуги, розробляє програмне забезпечення для підприємств високотехнологічних секторів економіки. Основний партнер і замовник Прогрестех-Україна — компанія Boeing.

Прогрестехгруп (Progresstechgroup) — міжнародний холдинг зі штаб-квартирою в Х'юстоні (штат Техас, США). Холдинг управляє низкою інжинірингових центрів у країнах Європи та Північної Америки, має 12 офісів по всьому світу.

Як повідомляв УНІАН, 5 березня 2020 року президент України Володимир Зеленський висловив переконання, що в уряді має бути посаду міністра чи віце-прем'єра з питань промисловості.

11 червня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в уряді розглядають питання про створення міністерства розвитку промисловості та оборонно-промислового комплексу.

4 липня 2020 року Зеленський заявив, що кандидатура на посаду віце-прем'єр-міністра з питань промислової політики та оборонно-промислового комплексу може бути визначена вже через тиждень.

10 липня 2020 року прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вніс до парламенту проект постанови про призначення Олега Уруського на посаду віце-прем'єр-міністра — міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter