Володимир Зеленський / REUTERS

Станом на 18.00 за кандидата у президенти Володимира Зеленського проголосували – 73,2%, за чинного главу держави Петра Порошенка – 25,3% виборців.

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать оголошені на прес-конференції у Києві результати проекту "Національний екзит-пол 2019", проведеного фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, Київським міжнародним інститутом соціології та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

Викреслили обох кандидатів, перекреслили весь список або зіпсували бюлетень - 1,5% виборців.

Оновлені дані Національного екзит-полу будуть оприлюднені о 22.00.

Читайте такожВибори в Україні: ЦВК оновила дані щодо явки в другому турі

Національний екзит-пол під час президентських виборів 2019 року здійснюється за фінансової підтримки міжнародних донорів: Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міжнародного фонду "Відродження", Посольства Канади в Україні.

Польовий етап дослідження "Національний екзит-пол" здійснюють КМІС та Центр Разумкова. Опитування не проводиться у спеціальних дільницях в лікарнях, тюрмах, військових частинах, на закордонних дільницях. За винятком окупованих територій опитування здійснюється на всій території, яка підконтрольна владі України. Опитування проводиться на 300 виборчих дільницях (по 150 дільниць окремо для КМІС і центру Разумкова). У першому турі екзит-пол проводився на 400 дільницях.

Вибірка буде репрезентативною для України в цілому і для чотирьох регіонів - захід, центр, схід і південь.

У другому турі на кожній дільниці працюють по дві-три особи. Загалом задіяно близько 750 інтерв'юерів, які пройшли спеціальне навчання. Опитано 13 тис. 686 осіб.

Статистична похибка вибірки з урахуванням дизайн-ефекту не перевищує 1,3%. Похибка вибірки не перевищує 3%.

Нагадаємо, за результатами голосування в першому турі виборів лідером став Зеленський, за якого проголосували 30,24% виборців. На другому місці - чинний президент Петро Порошенко з підтримкою 15,95% виборців.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram