Місцеві вибори заплановано на 25 жовтня / фото УНІАН

Центральна виборча комісія на своєму засіданні 10 серпня утворила територіальні виборчі комісії для проведення майбутніх місцевих виборів.

Про це повідомила прес-служба ЦВК.

"Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, Комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України", - йдеться у повідомленні.

Читайте такожВ ЦВК визначили, де на Донбасі не проводитимуться місцеві вибори

Загалом було сформовано 22 обласних, 119 районних та 10 районних у Києві виборчих комісій з виборів 25 жовтня. Також ЦВК затвердила Порядок організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів президента України, народних депутатів України, місцевих виборів та Порядок виготовлення, передачі, зберігання та використання печаток територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів.

Ще одним рішенням стало внесення змін до постанови ЦВК від 25 червня "Про зразки та опис печаток, вивісок територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів і штампа "Вибув".

Місцеві вибори 2020 - що було раніше

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram