ЦВК ухвалила рішення щодо місцевих виборів / фото УНІАН

Центральна виборча комісія призначила на 25 жовтня проведення майже півтори тисячі перших виборів депутатів та голів різних рівнів у 24 регіонах України.

Про це повідомили у Відділі взаємодії із ЗМІ Секретаріату Центрвиборчкому.

Читайте такожВ ЦВК визначили, де на Донбасі не проводитимуться місцеві вибори

«8 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія призначила на неділю, 25 жовтня, 1441 перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України», - йдеться у повідомленні.

У ЦВК пояснили, що рішення прийняте Комісією на підставі постанови Верховної Ради від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів», розпоряджень Кабінету міністрів від 12 червня 2020 року про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад».

Також Комісія врахувала інформацію щодо переліку місцевих рад, надану Міністерством розвитку громад та територій України листом від 6 серпня 2020 року відповідно до постанови ЦВК від 28 липня 2020 року № 148 «Про форми переліків місцевих рад із зазначенням адміністративно-територіальних одиниць, що входять до їх складу».

Як повідомляв УНІАН, 15 липня Верховна Рада ухвалила постанову про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня (№ 3809).

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram