Коронавірус у Києві набирає обертів, його симптоми змінилися

За місяць кількість випадків захворювання на COVID-19 у Києві зросла у понад 7 разів. Якщо у серпні за один з тижнів було підтверджено 316 випадків коронавірусу, то у вересні за тиждень - вже 2 тис. 278.

Про це повідомляє прес-служба КМДА й попереджає, що кількість випадків захворювання на коронавірус стрімко зростає.

Крім того, збільшується кількість важких випадків, що потребують стаціонарного лікування. Так, на сьогодні в лікарнях столиці дорослих пацієнтів із COVID-19 перебуває вдвічі більше, ніж на початку вересня, а дітей – вчетверо більше.

Відео дня

Також помічено зміни в основних симптомах COVID-19 - він може протікати на тлі нормальної температури тіла. 

"Лікарі відзначають зміни в основних симптомах хвороби: якщо раніше здебільшого це було підвищення температури, нежить, кашель, пневмонії, то сьогодні хвороба в легких формах може даватися взнаки розладами кишково-шлункового тракту, а у складних – "бити" по серцево-судинній і судинно-мозкових системах і навіть проявлятись інсультом або інфарктом. І все це можливо на тлі нормальної температури тіла", - йдеться у повідомленні.

Найкращою профілактикою COVID-19 та його важких наслідків лишається вакцинація, а також дотримання протиепідемічних заходів.

Як повідомляв УНІАН, у вересні Міністерство охорони здоров'я планує дозволити щеплення четвертою дозою від COVID-19 для всіх українців.

Вас також можуть зацікавити новини: