До захворювання більш схильні люди старше 50 років. / колаж УНІАН, фото REUTERS, ua.depositphotos.com

У Японії поширюється захворювання, викликане рідкісною "м'ясоїдною бактерією", яка може вбити людину протягом 48 годин, пише Bloomberg.

Повідомляється, що, за даними Національного інституту інфекційних захворювань, кількість випадків синдрому стрептококового токсичного шоку станом на 2 червня сягнула 977, що вище за рекордні 941 випадок, зареєстровані за весь минулий рік.

Зазначається, що стрептокок групи А зазвичай спричиняє набряк і біль у горлі у дітей, відомі як "ангіна", але деякі типи бактерій можуть призвести до швидкого розвитку симптомів, включно з болем і набряком кінцівок, лихоманкою, низьким кров'яним тиском, некрозом, проблемами з диханням, недостатністю органів.

Відео дня

Відомо, що до захворювання більш схильні люди старше 50 років.

"Більшість смертей відбувається протягом 48 годин", - заявив професор інфекційних захворювань Токійського жіночого медичного університету Кен Кікучі.

За словами Кікучі, за нинішніх темпів зараження кількість випадків захворювання в Японії може сягнути 2500 цього року, а "жахливий" рівень смертності становитиме 30%.

Він закликав людей дотримуватися гігієни і лікувати будь-які відкриті рани.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні посилюють епідемічний нагляд за холерою. У важких або складних випадках гострих кишкових інфекцій додатково проводитимуться лабораторні дослідження, зокрема на холеру, щоб запобігти поширенню захворювання в літній сезон.

Вас також можуть зацікавити новини: