Нові подробиці смерті Кушнарьова

Нові подробиці смерті Кушнарьова

Справа Євгена Кушнарьова, який минулої зими був смертельно поранений на полюванні, продовжує обростати різними чутками. Попри обіцянки прокуратури ще влітку передати матеріали слідства до суду, цього й досі не сталося…

Смерть одного з найяскравіших представників Партії регіонів обростає чутками і шокуючими версіями. Розслідування трагедії на полюванні триває понад 9 місяців. Звинувачення в необережному убивстві висунули помічникові депутата Верховної ради Дмитру Завальному.   

Однак переконливих доказів не знайшли й досі. І саме розслідування поволі перетворюється у ще один український політичний трилер.   

Родина у розпачі, бо й досі не знає, що ж відбулося у той злощасний день. Ніхто з його колишніх друзів не навідав сім`ю Кушнарьових. Донька Кушнарьова стверджує, що слідство вперто не хоче визнати, що її батько був на полюванні, хоч і на забороненому в січні. А якщо брехня починається з малого - як вірити решті.   

 Адвокат шукає найдрібніші підстави для нових експертиз - їх уже відбулося 25, і зараз триває ще одна. Але переконливих доказів проти Дмитра Завального, який фігурує у справі головним підозрюваним, усе не знаходять. 

В обласній прокуратурі, яка веде справу, від прямих відповідей ухиляються. Секретом стало все - від кількості мисливців до тварини, у яку стріляли.   

Тим часом Харковом ширяться чутки - на злощасному полюванні було не п`ять, а щонайменше - 15 осіб. Викликає сумнів навіть місце трагедії.   

У селі Червоний Шахтар, що за десять кілометрів від смертельного для Кушнарьова угіддя Гай, навіть школяр знає - скільки було людей і де пролунав фатальний постріл. Але подібні розмови - табу.  

Приблизно у цій місцині, коли компанія поверталася "Джипом" із полювання, на дорогу з лісу несподівано вибіг вовк. Авто зупинилося, першим із нього вискочив Євген Кушнарьов. Слідом за Кушнарьовим авто залишили і його друзі. Мисливці почали стріляти по вовку, але Євген Кушнарьов опинився першим на лінії вогню. А ось тепер - найцікавіше - одна з куль, випущених у вовка, пішла рикошетом. Але від чого куля, вагою у тринадцять грамів, у лісі могла піти рикошетом? Від дерева? Від каміння? Правоохоронці стверджують - предмет, який зіграв фатальну роль у долі Кушнарьова, вдалося знайти менше місяця тому.   

Аби знайти цей предмет на місці полювання, стверджують правоохоронці, навіть верхній шар землі знімали, оголювали коріння дерев - можливо, від них стався рикошет. Але даремно. Тоді, за неофіційною інформацією, експерти створили спеціальну комп`ютерну програму, у яку заклали все - і кут рикошету - вісім градусів, - і спротив повітря, і багато чого іншого. Програма виявилася надто важкою для звичайних комп`ютерів - довелося купувати спеціальний, але результативний.   

Але що це за предмет - знову таємниця. Тим часом Харків дедалі менше вірить слідству і в головного підозрюваного - майстра спорту зі стендової стрільби Дмитра Завального. Мовляв, із п`яти точно відомих учасників полювання - Кушнарьова, батька та сина Завальних, генерала міліції Василя Луценка та нардепа Дмитра Шенцева - саме останній гірше за всіх вправлявся зі зброєю.   

 Тепер у млявому просуванні справи, багато хто звинувачує економічне підґрунтя. Мовляв, небіжчик був суперзаможною людиною. Нерухомість, землю і підприємства екс-губернатора оцінюють від ста до п`ятисот мільйонів доларів. Такий варіант розвитку подій ще влітку підтверджувала і донька Кушнарьова. 

Наещодавно сесія Харківської облради намагалася заборонити полювання в Ізюмському районі - у пам`ять про Кушнарьова. А його друг Дмитро Шенцев намагався отримати в оренду мисливські угіддя на тій самій сесії і саме у цьому районі.

http://iplus.com.ua/

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter