Чим підгодувати квіти / фото ua.depositphotos.com

Будь-яка клумба буде рада підгодівлі і віддячить квітникаря буйним цвітінням. Добрива для клумби у серпні важливо вносити не тільки для пишного цвітіння, але і для гарного росту рослин в наступному році. Тому особливо важливо підгодовувати багаторічники.

УНІАН розповість, як приготувати добрива для клумби в домашніх умовах. Раніше ми підказували, чим підгодувати малину, щоб було багато ягід.

Які квіти не можна удобрювати органікою

Деякі квіти не можна підгодовувати органічними добривами. Органіка не тільки не прискорить їх зростання, але навіть може вбити рослину. До таких квітів відносяться айстри, півонії, іриси, лілії, гладіолуси, чорнобривці. Ці квіти підгодовують тільки мінеральним добривом.

Відео дня

Настій картопляних очисток

Викладіть картопляне лушпиння на дно відра і залийте гарячою водою. Накрийте відро кришкою і залиште на тиждень. Цим розчином полийте клумбу.

Настій бананової шкірки

Настій з шкірки банана особливо корисний для рослин в стадії цвітіння. Таке добриво стимулює появу нових бутонів і подовжує цвітіння. Для приготування розчину шкірку з 8-10 бананів залийте гарячою водою і залиште настоюватися на 7 днів. Після цього настоєм полийте квіти біля кореня.

Розчин золи

Зола містить корисні для росту квітів калій і кальцій. Для приготування розчину 1 стакан золи розчиніть в 10 л води. Цим розчином полийте землю на клумбі.

Настій з трав

Бур'яни можуть принести користь клумбі. З бур'янів готують настій, яким поливають квітник. Для приготування настою наповніть відро або бочку бур'янами наполовину. Потім доверху залийте водою. Закрийте кришкою і залиште під сонцем на кілька днів. Потім розбавте настій звичайною водою у співвідношенні 1 до 10 і полийте клумбу.

Настій яєчної шкаралупи

Цей настій живить квіти необхідним для їх зростання кальцієм. Яєчну шкаралупу залийте водою у співвідношенні 1:5. Залиште рідина настоюватися на тиждень і полийте квітник.

Вас також можуть зацікавити новини: