Як позбутися мурах у квартирі - поради / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Найчастіше мурахи з'являються в будинку через недотримання правил чистоти. Діляться такі комахи на два типи - фараонові та будинкові. Перші не можуть жити без людини, другі можуть, тому мешкають у нежитлових приміщеннях, а в квартиру ходять по їжу. УНІАН розповість, як позбутися мурах незалежно від їхнього виду.

Чому так популярна борна кислота від мурах

Такий засіб від мурах у будинку використовують практично всі - по-перше, його легко можна купити в аптеці, по-друге, дуже просто готується горезвісна борна кислота від мурах - пропорції можна відміряти "на око", а інгредієнти точно є в будь-якому холодильнику.

Суть у тому, щоб змішати 100 мл кислоти з двома столовими ложками цукру і розмішати це все в 100 мл води. Багато хто використовує варіант ще простіший - 2 варених яєчних жовтки + 10 гр борної кислоти. У другому випадку приманку потрібно скачати в кульки і розкласти по кухні та дочекатися, коли мурахи її з'їдять - борна кислота зруйнує травну систему комахи, і вона загине.

Відео дня

Такий засіб від мурах у домі раніше був дуже ефективним, а зараз багато господинь скаржаться на відсутність результату. Можливо, комахи еволюціонують і набувають імунітету або ж сама борна кислота втратила в якості.

Як позбутися мурах у будинку по-іншому

Кожен може піти і купити будь-який гель, пастку від комах - отрута від мурах на будь-який смак і колір продається в господарських магазинах. Однак не гірше, ніж "хімія", себе показали і народні засоби від мурах у будинку:

  • Оцет або нашатир - залити засобом гніздо мурашок, щоб вбити матку і личинок, а також обробити оцтом \ нашатирем усі поверхні в будинку (так мурахи загубляться на власному сліді і підуть у пошуках більш привабливих умов для життя).
  • Ефірна олія гвоздики, кориці, полину, лаванди - просочити маленькі шматочки тканини і розкласти в різних місцях квартири, де були помічені мурахи.
  • Сода - змішати з цукром і водою, розлити в кілька ємностей і розставити по квартирі. Якщо мурахи вип'ють таке частування, то помруть через хімічну реакцію всередині організму.
  • Часник і гострий перець - розкласти шматочки спеції по квартирі й періодично натирати ними проблемні важкодоступні місця, звідки повзуть мурахи.

Логіка абсолютно всіх методів, що рекомендують, як позбутися мурашок у приватному будинку або у квартирі, полягає в тому, щоб перекрити іншим запахом аромат феромонів комахи, а також знищити гніздо.

Саме тому перше, що ви маєте постаратися зробити - знайти його, інакше навіть вбиваючи поодиноких мандрівників, ви все одно страждатимете від комах. Тож найкращий засіб від мурашок у квартирі - ваша спостережливість, відсутність огиди і продукти з сильним запахом і складом.

Вас також можуть зацікавити новини: