Чи можна додавати соду в пральну машину і як це робити - поради / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Кожна жінка хоче, щоб випрані речі були ідеально чистими з першого разу. Іноді навіть дорогі мийні засоби та порошки нездатні дати такий результат. УНІАН розповість, чи можна сипати соду в барабан пральної машини і що буде, якщо так зробити.

Чи можна додавати соду в пральну машину-автомат

Мало хто розуміє, що буде, якщо додати соду в пральну машину і навіщо потрібно так робити. Досвідчені господині стверджують, що такий елементарний лайфхак допоможе відіпрати навіть старі та складні плями, повернути білизну старій тканині та назавжди прибрати неприємний запах зі старих або залежаних речей.

Другий плюс - паралельне чищення самої машинки, адже поки крутиться барабан, перучи речі, сода впливає не тільки на одяг, а й на сам пристрій. Чудо-порошок швидко очистить пральну машину від накипу і бруду, не перекладаючи їх на речі, а зливаючи в каналізацію.

Відео дня

Як і скільки сипати харчової соди в пральну машину

Якщо ви все-таки зважилися додати соду в пральну машину і подивитися на кінцевий результат, то використовуйте цей засіб правильно. Для позбавлення від плям його потрібно засипати не в барабан, а в спеціальний відсік для побутової хімії. При стандартному пранні вистачить 2 ст. л., але якщо ви завантажуєте речі зі старими і складними плямами, то краще збільшити кількість соди вдвічі або втричі. У разі, коли потрібно освіжити одяг або прибрати затхлий запах, додавайте соду прямо в барабан.

ВАЖЛИВО: у жодному разі не можна використовувати цей порошок для вовни, шовку, шкіри, оксамиту, замші, шкірозамінника та синтетичних тканин. Також прання з содою не перенесуть будь-які мембранні тканини, особливо якщо потрібно їх не тільки випрати, а й замочити.

Вас також можуть зацікавити новини: