Як проковтнути велику таблетку або капсулу без проблем, якщо у вас не виходить / фото ua.depositphotos.com

Якщо вам доводиться регулярно приймати ліки, у вас може бути більше досвіду в ковтанні таблеток. Але деякі люди просто не можуть їх проковтнути без пляшки води або блювання, і у них навіть може з'явитися фобія ковтати таблетки. Як ковтати великі капсули або таблетки - розповімо в матеріалі.

Що робити, якщо боїшся ковтати таблетки - перевірений метод

Завдяки цьому трюку вживати таблетки стане набагато простіше, і ви знатимете, як проковтнути капсулу, якщо боїшся. Спосіб, який вам слід використовувати, називається методом "нахилу вперед", пише портал Tips and Tricks. Доктор медичних наук Біндія Ганді розповіла про лайфхак, як легко проковтнути таблетку або інші ліки, не викликаючи блювання. Суть у тому, щоб покласти таблетку на середину язика, зробити ковток води і нахилити голову вперед, щоб можна було легко проковтнути. Це так просто, і точно допоможе в тому випадку, коли не знаєш, що робити, якщо не можеш проковтнути таблетку. Просто нахиліться вперед, поки ковтаєте. Метод вирішує і питання з тим, як швидко проковтнути капсулу.

Річ у тім, що коли ви нахиляєтеся вперед, ви не даєте горлу закритися. Потрібно, щоб ваше горло було відкрите, коли ви намагаєтеся проковтнути одну або кілька таблеток. Доктор Ганді пояснює, що нахил голови вперед дає змогу лікам потрапити в горло, дозволяючи вам легше ковтати. Коли ви нахиляєте голову назад, дихальні шляхи відкриваються і можуть перекрити горло, що спричиняє проблеми.

Відео дня

Як навчитися ковтати великі таблетки - важливий нюанс

Пам'ятайте, що слід бути обережним під час ковтання таблеток, оскільки завжди існує ризик подавитися. Ось чому доктор Ганді, радячи людям, як проковтнути таблетку, якщо не можеш, говорить про те, що приймати можна одну або максимум дві за раз. І обов'язково пийте воду, щоб таблетка подіяла.

Якщо ж у вас, як і раніше, виникають проблеми з ковтанням ліків навіть під час використання методу нахилу вперед, вам потрібно поговорити зі своїм лікарем. Можливо, вам вдасться разом що-небудь придумати, як проковтнути таблетку без труднощів.

Раніше ми писали, як знизити тиск за 5 хвилин у домашніх умовах.

Вас також можуть зацікавити новини: