Поради, як відрізнити хороші крабові палички від поганих / фото depositphotos.com

Багато людей люблять страви з крабовими паличками, і дехто воліє готувати їх самостійно. Як і з будь-яким продуктом, потрібно знати, як придбати якісний товар. Про те, як визначити хороші крабові палички, - розповімо в матеріалі.

Як вибрати крабові палички - поради експертів

Насамперед варто зазначити, що практично всі крабові палички робляться із сурімі - перетвореної на фарш свіжої риби. Після термічної обробки та змішування з добавками його пресують у відповідні паралелепіпедні форми.

Щоб дізнатися, які крабові палички справжні, експерти рекомендують дотримуватися кількох правил під час вибору продукту:

Відео дня
  • Потрібно переконатися, що в продукті міститься не менше третини сурімі.
  • Шукайте крабові палички з вакуумним пакуванням, оскільки через потрапляння вологи їхній термін придатності стає значно меншим.
  • Якісний продукт має бути чисто-білого кольору, крім рожевої оболонки. Якщо ж там є плями сірого або жовтого відтінку, то це явні ознаки поганої якості.
  • Палички високої якості після розморожування будуть добре тріскатися, але при цьому не ламатимуться до кінця.
  • Продукт має різатися ножем без проблем, але при цьому залишатися цілим і пружним.

Щоб бути в курсі, як відрізнити хороші крабові палички від поганих, насамперед звертайте увагу на упаковку. Там у складі на першому місці мають бути саме сурімі або фарш із риби.

Найкращі крабові палички в Україні - на що звернути увагу

Щоб придбати якісний продукт, потрібно орієнтуватися на перераховані вище ознаки. І відповідь на запитання, якої фірми крабові палички найякісніші, цілком очевидна: тієї, продукція якої відповідає головним вимогам.

Тому рейтинг крабових паличок формуватиметься насамперед на підставі складу продукту, в якому має бути в ідеалі по 30% сурімі, води і крохмалю, а також 10% спецій.

Також при виборі важлива і їхня вартість. На справжні крабові палички ціна в більшості випадків буде вищою, ніж на неякісну продукцію.

Раніше ми писали, як приготувати шикарний варіант закуски з крабових паличок.

Вас також можуть зацікавити новини: