Що означають сни з четверга на п'ятницю / ua.depositphotos.com

Зазвичай сни не мають якогось особливого значення, а деякі люди їх взагалі ніколи не запам'ятовують. Однак було помічено, що сон з четверга на п'ятницю збувається часто. Чому так відбувається, як зрозуміти, що сон - віщий і коли він збудеться - розповідаємо в матеріалі.

Що означає сон з четверга на п'ятницю

Сон сам по собі, як явище, наука пояснити до кінця не може. На думку психологів, уві сні мозок просто опрацьовує інформацію, яку ми отримали за день, але водночас "витягує" з підсвідомості такі речі, як страхи, комплекси і надії. Як результат, уві сні ми бачимо "мультик", який по суті самі ж і створили. Але виявляється, це правило працює не завжди: іноді люди бачать уві сні те, що рано чи пізно втілюється в реальному житті, або ж має приховане значення, що стає зрозумілим із часом. І чомусь найчастіше такі сни приходять до нас з четверга на п'ятницю.

В астрологів є для цього своє пояснення. На їхню думку, у всьому винна Венера. Вона є покровителькою п'ятниці та вважається жіночою планетою, тому може посилювати інтуїцію людини та її чутливість до певних сигналів. Саме тому в ніч на п'ятницю до нас надходять підказки Всесвіту.

Відео дня

Як зрозуміти, що сон - віщий

Віщі сни найчастіше яскраві та такі, що запам'ятовуються. Часто вони бувають кольоровими, в деталях, навіть із запахами та дотиками. Людина, побачивши такий сон, довго залишається під його враженням. Зазвичай такі сни стосуються стосунків, але іноді можуть бути пов'язані з роботою.

Коли збувається сон з четверга на п'ятницю

Вважається, що судити, як скоро збуваються віщі сни з четверга на п'ятницю, можна за тим, у який час ночі вони нам сняться:

  • сон до опівночі - найімовірніше збудеться протягом року;
  • сон до третьої години ночі - протягом 2-3 місяців;
  • сон з четверга на п'ятницю вранці - протягом кількох днів.

Якщо тривалий час сниться один і той самий сон, то він може здійснитися через пару років, а то й пізніше. На нього радять звернути особливу увагу - це може бути попередженням про щось особливе.

Що робити, якщо наснився поганий сон з четверга на п'ятницю

Якщо сон у ніч на п'ятницю не дуже хороший, панікувати не варто. Насамперед потрібно згадати про те, що сон - це всього лише підказка, і він не означає, що в реальності все станеться саме так. Можливо, вам варто змінити своє ставлення до якоїсь ситуації або до людини, почати рухатися в іншому напрямку або ж зробити якісь рішучі кроки - і тоді можна буде уникнути неприємностей або навіть біди.

Також після поганого сну радять вранці сказати: "Куди ніч, туди й сон!" - вважається, що тоді піде весь негатив.

Чи можна розповідати сон з четверга на п'ятницю? Не варто, навіть якщо ви дуже вражені й хочеться поділитися. Пам'ятайте, що все, що озвучено, стає сильнішим - тому краще промовчати, але зробити висновки.

Раніше ми публікували місячний календар на червень 2024 - які дні будуть найбільш вдалими, а в які слід бути обережними

Вас також можуть зацікавити новини: