"Чорна" смуга починається у цих знаків Зодіаку / фото ua.depositphotos.com

Астрологи назвали знаки Зодіаку, представники яких можуть зіткнутися з проблемами до кінця поточного тижня - до 2 квітня включно.

Йдеться про три знаки Зодіаку. Народженим під цими знаками людям загрожують невдачі, неприємні події і новини.

Невдахи за знаком Зодіаку - кому скоро не пощастить

Досить напружений період чекає на Овнів. Представники даного знака зіткнуться з перешкодами на шляху до досягнення цілей, і це може надовго вибити їх з колії. Астрологи рекомендують Овнам намагатися всіляко уникати будь-яких конфліктів найближчими днями,, особливо з колегами на роботі.

Відео дня

Домашні проблеми зіпсують життя Ракам до кінця тижня. Їм слід бути обережними, не перевантажувати себе і обов'язково знаходити час для відпочинку, щоб встигати відновлювати необхідні сили. Щоб отримувати необхідну енергію, астрологи також радять їм зустрічатися з друзями.

Досить важкі завдання і випробування у зазначений період чекатимуть на Скорпіонів. Астрологи прогнозують, що їм доведеться прийняти рішення, яке може стати фатальним для них.

Раніше астрологи назвали знаки Зодіаку, представники яких будуть вельми успішними до кінця поточного тижня. Народжені під цими знаками люди доб'ються успіху в різних сферах, отримавши таким чином шанс змінити своє життя на краще.

Вас також можуть зацікавити новини: