Гороскоп на 11 травня 2022: Козеріг переживає фінансовий шторм, а Овен вирішує проблеми / depositphotos.com

Одинадцятий місячний день, коли Місяць росте в знаку Діва, сприятливий для вирішення ділових і грошових питань (наприклад, можна оформляти виплати переселенцям або іншу соціальну допомогу), оздоровлення та очищення (як себе, так і простору навколо). Тому гороскоп на 11 травня 2022 року для всіх знаків Зодіаку приготував універсальну пораду: зайнятися наведенням порядку (в документах, у квартирі, в своєму внутрішньому світі).

Допомагає успішній реалізації справ й секстиль Сонце-Марс. Що правда, через квадратуру Сонце-Сатурн доведеться докласти досить багато сил для втілення своїх планів – але ці сили окупляться стократ. Тим більше що, з енергетичної точки зору, це дуже потужний день. Головне – направити цю енергію в правильне, найбільш вигідне русло. 

Гороскоп на 11 травня 2022: Овен

Відмінний день, щоб остаточно розібратися з якоюсь проблемою, що заважала жити. Положення планет цьому сприяє: друзі готові прийти на допомогу, а вороги зайняті своїми турботами. 

Порада дня: радійте навіть дрібницям. Це додасть життєвих сил, щоб реалізувати все, що задумали.

Гороскоп на 11 травня 2022: Телець

Сьогодні вас порадує завершення якогось проекту, на що ви давно чекали. Може здатися, що все вирішилося випадковим чином – але насправді це ваша нагорода від Всесвіту за зусилля і старання.

Відсвяткувати перемогу варто в колі друзів.

Гороскоп на 11 травня 2022: Близнюки

Не бійтеся брати на себе відповідальність і приймати неоднозначні рішення – навіть якщо це спровокує непорозуміння з друзями і колегами. Підтримку своєму рішенню можете сміливо шукати у начальства.

Головне – не розгубити бойовий запал.

Гороскоп на 11 травня 2022: Рак

Приємний день, коли можна перепочити і намітити новий план. Не бійтеся братися за великий проект – але краще розбити його на дрібні етапи: вам зараз важливіше презентувати начальству більше маленьких перемог – ніж одну велику. Така стратегія виявиться більш виграшною.

Гороскоп на 11 травня 2022: Лев

Сьогодні все залежить від вас і ваших бажань. Можете відлежатися на дивані – але краще займіться робочими проектами. На роботі успіх залежить від вашого вміння "крам показати з ліпшого боку". Втім, презентації та самореклама сьогодні даються вам легко. Направте ці навички на укладення союзів із впливовими людьми.

Гороскоп на 11 травня 2022: Діва

Відмінний день для відряджень. Навіть самі звичайні поїздки пройдуть вдало: подумайте, як найкраще цим скористатися.

А ось чого робити сьогодні категорично не варто – так це займатися самокритикою: інакше ризикуєте власноруч зруйнувати свої попередні досягнення. 

Гороскоп на 11 травня 2022: Терези

День пройде в комфортній приємній атмосфері, що сприятиме і досягненню внутрішньої гармонії, й успішній реалізації справ. 

А ось вечір краще провести вдома: є ризик потрапити в халепу, якщо покинете рідні стіни.

Гороскоп на 11 травня 2022: Скорпіон

Більше мовчіть і не зациклюйтеся на тому, що поки не виходить – ось головний секрет сьогоднішнього успіху. Якщо якийсь проект стопориться – відкладіть його на пару днів і займіться чимось іншим. Тим більше що в цікавих пропозиціях у вас зараз нестачі немає.

Гороскоп на 11 травня 2022: Стрілець

День може принести серйозні зміни (в роботі або пов'язані з переїздом, наприклад) – але боятися їх не варто: зараз ці зміни на краще. Головне – не бійтеся пригальмувати і дати собі час подумати, осмислити результати, до яких ці зміни ведуть.

Увечері варто лягти спати раніше.

Гороскоп на 11 травня 2022: Козеріг

Обережно з фінансами! Зараз ви можете пережити справжній грошовий шторм, який цілком може закінчитися вашим розчаруванням. Якщо знадобиться допомога – можете сміливо покластися на друзів: зараз це ваш головний козир і опора.

Гороскоп на 11 травня 2022: Водолій

Залучити людей на свій бік допоможе щирість і спокійна посмішка. Навіть ворогів збентежить подібна тактика. Тому не варто бравірувати і брехати: якщо є проблема – зізнайтеся в цьому і попросіть допомоги.

Тільки не сійте паніку і не презентуйте це як "кінець світу" і "головну проблему на Землі" – підходьте до справи спокійно і виважено: так, проблема є, але її можна вирішити, причому без надмірних зусиль.

Гороскоп на 11 травня 2022: Риби

Секрет вашого успіху сьогодні – терпіння. Не поспішайте і не дозволяйте дрібницям псувати вам настрій. Найбільш плідно пройде перша половина дня.

Весь день категорично не підходить для дорогих покупок (особливо – великої техніки).