Гороскоп на суботу / tv.ua

Сьогодні будь-яка дрібниця буде викликати роздратування. Прискіпливість і буркотливість, стримувати яку буде важче звичайного.

Про це пише "1001 гороскоп". 

Овен

Сміливо пускайтеся в нові ризиковані заходи, не побоюючись, що вони виявляться безрезультатними. Протягом дня намагайтеся поводитися природно і невимушено. 

Відео дня

Читайте такожАстрологи назвали знаки Зодіаку, які люблять розігрувати драму і трагедію
Тілець

Сьогодні у Тельця є шанс відчути гармонію з собою і зі світом. День наділяє його рівновагою думок і почуттів, завдяки чому Телець буде відмінно ладити з оточуючими.

Близнюки

Сьогодні гороскоп дає Близнюкам шанс різко змінити свою думку про щось або про когось. Можливо, виною тому буде нова інформація, а може бути – логічні роздуми самих Близнюків.

Рак

Сьогодні Рак буде педантичним і уважним, як ніколи! Від його пильного погляду ніщо не сховається.

Лев

День сприятливий для спілкування, занять спортом і для будь-якої фізичної роботи. Планети можуть зумовити деякі фінансові втрати. Ймовірно, вам належить покупка або несподівані витрати. 

Діва

Сьогодні у відносинах з людьми багато що може дратувати Діву, виливаючись в суперечки і боротьбу амбіцій.

Терези

Сьогодні Терезам не варто приймати відповідальні рішення і робити серйозні кроки – є ймовірність помилитися. 

Скорпіон

Сьогодні в Скорпіоні може прокинутися бажання кого-небудь покритикувати, але піддаватися цьому не варто! День наділяє його підвищеною уважністю до дрібниць, так що в очі йому будуть кидатися навіть найменші помилки оточуючих. 

Стрілець

Не виключено, що вам доведеться відстоювати свої погляди або вимагати від партнера виконання даних зобов'язань. Зірки рекомендують активно захищати свої інтереси, не йти на компроміси і не дозволяти потрапляти під чиєсь вплив.

Козеріг

Сьогодні Козеріг буде схильний говорити те, що думає, прямо в обличчя! І йому буде що сказати, адже день наділяє його здатністю помічати навіть найдрібніші недоліки. 

Водолій

Сьогодні Водолія не слід розслаблятися: від його уважності, передбачливості і недовірливості може залежати багато чого.

Риби

Сьогодні Рибам слід бути обережними: вони можуть виявитися об'єктом критики або навіть посягання на свої права. 

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології: