З'явився гороскоп на серпень / ua.depositphotos.com

Відомий астролог Василіса Володіна розповіла, для яких знаків зодіаку 11-20 серпня 2020 стане початком нового життя.

Про це пише slovofraza.

Овен

Овну доведеться докласти зусиль, щоб досягти успіху. Проявіть працьовитість і ентузіазм. Але найважливіше довести розпочате до кінця. Лише в такому випадку гороскоп дозволить Овну позбутися сумнівного минулого і скинути з себе тягар помилок і нереалізованих ідей. Є всі шанси поліпшити стосунки з близькими і членами сім'ї. Забудуться конфлікти і суперечки.

Читайте такожЗорепад Персеїди 12 серпня: з'явився прогноз астрологів для всіх знаків Зодіаку Tілець

Тільцю зірки нададуть шикарну можливість не просто поліпшити життя, а почати все з чистого аркуша. Дивує, що Tілець з готовністю скористається цим шансом. Зазвичай ви прагнете уникати змін і трансформацій через страх втратити стабільність. Однак реальність вже давно вас не влаштовує, що змусить свідомо вносити новизну в життя. Tілець може перейти на інше місце роботи, зустріти нових людей або відмовитися від спілкування з токсичними особистостями.

Стрілець

Стрільця гороскоп радить знайти ту справу, яку захопить вас максимально. Ви і самі не помітите, як досягнете успіху. Hеобхідно налаштуватися на щось нове. Стрільця не доведеться розв'язувати старі проблеми, тому що вони підуть в минуле. Хапайтеся за шанс взяти участь в новому перспективному проекті, експериментуйте і не бійтеся висловлювати власну думку. У вас є всі шанси заявити про себе в іншій сфері діяльності і завести корисні знайомства.

Риби

Знак зодіаку Риби рідко залишає улюблену зону комфорту, так як більшу частину часу за краще проводити в стабільності і власних фантазіях. Гороскоп повідомляє, що реальність перестане вас задовольняти настільки, що Риби знайдуть в собі сили запустити процес змін. Причому вам не захочеться все виправляти, адже вийде почати життя з чистого аркуша. Знак зодіаку Риби може змінити місце (місто / країну) проживання, перейти на іншу роботу або ж кардинально змінити сферу діяльності. Bи не допустите помилки, якщо підете за підказками внутрішнього голосу і власними мріями.

Нагадаємо, що завтра, 12 серпня, - особливий день в гороскопі, оскільки в цей час очікується пік зорепаду Персеїди. Астрологи склали гороскоп для всіх знаків Зодіаку, який допоможе зробити цей день продуктивним і яскравим