Коли буде молодик у січні 2024 / фото pixabay.com

Перший молодик 2024 року - це час, коли потрібно складати плани на майбутній рік. Усе, чого мрієте досягти, особливо в питаннях кар'єри, слід чітко викласти в думках або на папері. У січні 2024 року на нас чекає один із найяскравіших молодиків цього року. Коли він настане і як використати його енергетику - у матеріалі.

Молодик у січні 2024 року - точний час і особливості

Що таке молодик? Заведено вважати, що це момент, коли Місяць проходить між Землею і Сонцем і освітлений на 0%, якщо дивитися із Землі. Приблизно так і відбувається - але не зовсім. Якби молодик проходив точно між Землею і Сонцем, то щомісяця відбувалося б сонячне затемнення. Натомість Місяць зазвичай проходить у небі трохи вище або нижче Сонця. 

Під час січневого молодика 2024 року Місяць "розминеться" із Сонцем на досить велику відстань - 4.99°. У результаті це буде найяскравіший (якщо можна так висловитися) молодик 2024 року. У момент молодика Місяць буде освітлений на 0,19% і, грубо кажучи, буде являти собою ультратонкий півмісяць, який, однак, буде губитися в сонячних відблисках, але досвідчені фотографи можуть спробувати зловити його.

Відео дня

Перший молодик 2024 року настане 11 січня о 13:57 за київським часом (11:57 UTC).

Молодик у Козерозі та його вплив 

Момент молодика триває недовго, але вплив Місяця люди можуть відчувати протягом 2-3 діб. Молодий Місяць зійде в знаку Козерога, що вважається складним положенням для супутника Землі. За словами астрологів, у цей час потрібно відкласти всі важливі справи, розмови та угоди. Водночас цей період дуже доречно підходить для планування майбутнього року - цьому сприяє знак Козерога. Він в астрології пов'язаний з роботою і кар'єрою, досягненням цілей і планами, тому є сенс ставити пріоритети саме в цій сфері. Також знак Козерога - покровитель будівельників, архітекторів, істориків, політиків, молодик може принести людям цих професій зміцнення становища і статусу в суспільстві в новому році.

Найсильніше відчують вплив повного місяця Козероги - це сприятливий час, який посприяє здійсненню планів. Вдалим, кажуть астрологи, буде цей період також для Тельців і Риб.

Що не можна робити на молодий Місяць 

Час, коли на небі не видно Місяця, загалом не дуже стабільний для всіх. Тому для цього періоду існує низка рекомендацій, що можна і не можна робити, щоб благополучно пережити його.

Чого не можна робити в молодик:

 • вступати в суперечки, починати конфлікти;
 • перевтомлюватися - на роботі, у спортзалі тощо;
 • переїдати і зловживати алкоголем;
 • робити великі покупки, влаштовувати святкові урочистості;
 • підписувати будь-які договори, укладати угоди.

Також не можна піддаватися нудьзі й улаштовувати "розбірки" із самим собою - це загрожує поганими наслідками.

Що треба робити на молодий Місяць 

Період молодика - день молодика, а також день до і після нього - слід присвятити собі, домашнім клопотам, незакінченим справам.

Що потрібно робити в молодик:

 • стежити за своїми емоціями й почуттями та вчасно реагувати на посилену сприйнятливість;
 • займатися медитацією, очищати думки й тіло;
 • присвятити час хобі;
 • звести "дебет" із "кредитом" у домашній бухгалтерії, віддати борги;
 • думати про хороше і налаштовуватися на позитив;
 • прощати і просити вибачення. 

Слід пам'ятати, що молодик - це час планувати, час діяти настане за день або два.

Раніше ми публікували місячний календар на січень 2024 зі сприятливими і несприятливими датами.

Вас також можуть зацікавити новини: