Молодик у лютому 2022-особливості / фото REUTERS

Астрологи вважають, що молодик в лютому 2022 унікальний, так як збігається з іншим, не менш важливою подією. Сьогодні відзначається Китайський Новий рік - початок нового життєвого періоду на Сході. УНІАН підкаже, що можна і не можна робити в такий період.

Раніше ми складали докладний місячний календар на лютий 2022.

Молодик в лютому 2022 - у скільки настане

Магія нового місяця в цьому місяці / depositphotos.com

Місяць увійшов в іншу фазу 1 лютого о 07:47 за Києвом і опиниться в сузір'ї Водолія. Цей знак відомий своєю динамічністю, потужною енергією і прагненням до змін. Саме тому початок лютого - вдалий період для того, щоб привнести що-небудь абсолютно нове в своє життя. Молодик називається чарівним через його дивовижну особливість - небесне тіло може хвацько перевернути ваше життя з ніг на голову.

Відео дня

Читайте такожГороскоп карт таро на лютий: поради для кожного знака ЗодіакуФахівці з езотерики закликають не звертати увагу на ретроградний Меркурій, який ще 3 дні буде рухатися в зворотному напрямку, а використовувати час молодика з користю для себе.

Що можна робити в молодик

Молодик в лютому готовий зарядити людей позитивною енергетикою і допомогти тим, хто хоче розібратися в своєму житті. Саме в цей період ви повинні вирішити, як вам діяти: виконувати чужі вказівки або брати відповідальність в свої руки. Може підвищитися працездатність, але астрологи не радять перепрацьовувати - краще знайти інноваційні методи вирішення завдань.

У період молодика ви можете:

  • спілкуватися з близькими, їздити до родичів;
  • займатися творчістю, навчатися;
  • оновлювати гардероб або домашній простір;
  • знайомитися з людьми або ходити на побачення.

В цілому, молодик в поточному місяці спонукає вас на дії іншого характеру, раніше вам незнайомі. І це вдалий період для того, щоб розставити всі крапки над "і".

Що не можна робити в молодик

Одночасно з вдалим розташуванням планет і сприятливим впливом супутника Землі, будуть присутні і негативні коливання в енергетиці. Для того, щоб не "притягнути" їх у своє життя, відмовтеся від:

  • критики на адресу інших людей;
  • запізнень та екстреного скасування зустрічей без поважної причини;
  • безвідповідального ставлення до життя;
  • обманів і невиконання обіцянок.

Ігнорування порад астрологів може привести до невдач в особистому житті, на роботі або творчості. Вам не вдасться досягти бажаних результатів, якщо ви не навчитеся шанобливо ставитися до часу і почуттів оточуючих вас людей.

Вас також можуть зацікавити новини: