Які знаки Зодіаку повертаються до своїх колишніх / фото hola.com

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які, найімовірніше, повернуться до своїх колишніх. Про це повідомляє MixNews.

Тілець

Для Тільця зона комфорту має першорядне значення. Оскільки вони не закохуються так легко, пристосуватися до середовища після розриву для них важко. Тому люди, що належать до цього знаку Зодіаку, можуть врешті возз'єднатися зі своїми партнерами.

Читайте такожТрьом знакам Зодіаку загрожує небезпека у серпні - прогноз астрологів

Рак

Це один з найбільш емоційних знаків. Кожного разу, коли вони перебувають у стосунках, надзвичайно прив'язуються до своїх партнерів. Тому розставання можуть бути для них дійсно важкими.

Лев

Леви відомі своєю домінуючою природою, і, ймовірно, саме тому вони не можуть змиритися з тим, що все пішло проти їхнього бажання. Проте Леви можуть піти на екстраординарні заходи, щоб отримати те, що вони хочуть.

Терези

Вони люблять прощати. Терези готові не помічати помилок своїх близьких й занадто легко довіряють їм. Ця м'якосерда натура часто повертає їх до колишніх партнерів.

Риби

Це мрійники й фантазери, які вірять, що кожна історія кохання повинна мати казковий кінець, і часто вирішують пробачити своєму партнерові за його помилки й дати йому другий шанс, тільки щоб жити довго і щасливо.

Раніше астрологи склали рейтинг знаків Зодіаку, яких всі обожнюють. Серед них - Лев, Скорпіон і Водолій.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram