Карпєєва передбачила нову війну / Скріншот

Астролог Анна Карпєєва дала астрологічний прогноз щодо України. За її словами, весь 2023-й наша країна ще перебуватиме в кризі - як економічній, енергетичній, так і воєнній. А ще у світі наступного року буде "велика війна".

В інтерв'ю YouTube-каналу PeopleLife вона зазначила, що не бачить закінчення війни у 2023-му році. "Я не військовий експерт, я не військовий астролог і навіть не політичний... У 2024-2025-му я бачу масовий потік назад в Україну. Напевно, це будуть сприятливі роки для того, щоб повертатися. Але 2023-й ще ні", - говорить астроексперт.

Карпєєва прогнозує, що ЗСУ зможуть повернути багато своїх територій навесні-влітку 2023 року, цей процес буде дуже активним у травні та серпні: "Повернення якихось територій, земель - це весна-літо наступного року".

Крім того, за її словами, наступного року намічається "велика війна", наслідки якої, безумовно, стосуватимуться й України:

"У світі не буде простіше і легше, ми не заживемо солодко... У 2023-му році намічається велика війна, я говорила це давно... Сирія - ось там буде гаряча точка. Та війна може закінчитися застосуванням ядерної зброї, але вона надовго, ця війна".

Коли закінчиться війна в Україні - прогноз екстрасенса

Раніше екстрасенс Макс Гордєєв заявляв, що вже навесні 2023 року стихнуть активні бойові дії. За його словами, процес закінчення війни вже запущений.

Він зазначив, що наприкінці березня наступного року в Україні припиняться постійні обстріли та прильоти ворожих ракет. У 20-х числах березня відбудеться якась ключова подія. Експерт додає, що цей період буде дуже цікавим.

Вас також можуть зацікавити новини: