Астролог зробила новий прогноз для України / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Астролог Яна Езотеричка зробила розклад на картах Таро і визначила, що чекає на Україну в грудні 2022. За її словами, російська армія почне відходити з наших територій, проте залякування поки не припиняться.

На своєму YouTube-каналі експерт розповіла, що ситуація в Україні буде дуже складною, в тому числі і з електроенергією. Можуть надійти пропозиції щодо партнерства, але, за словами Езотерички, Україні не варто на них погоджуватися, адже це може погіршити ситуацію.

При цьому вона запевняє, що на Росію чекають великі втрати на фронті:

Відео дня

"Може бути таке, що землі України вже поділили. Земельне питання буде гостро стояти. Росія може відходити з територій. Вони розуміють, що вже програли, але продовжують залишатися. З їхнього боку втрати будуть досить сильні".

Яна Езотеричка зазначила, що у грудні 2022 року є ризик застосування ядерної та хімічної зброї. Астролог попереджає, що підготовка до цього буде тихою, буде багато змов.

Нагадаємо, раніше астролог Наталія Власенко зробила прогноз для України на грудень 2022 року і з'ясувала, що на нас чекає непростий період. За її словами, планети вказують на те, що Україна ніби йде трохи не туди через те, що хтось сильно втручається до нас із закордону, але по суті помічником не є.

Вас також можуть зацікавити новини: